Praca księgowość

Ogłoszenie archiwalne Wygasło: Wtorek, 23 Kwiecień, 2024  17:45

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Finanse / Księgowość
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Pracodawca: Zaufana Księgowa Sp.zo.o.

Opis oferty pracy

Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa w dziale KPiR
Lokalizacja: SOSNOWIEC

Duza Kancelaria Rachunkowa ze stabilną pozycją na rynku prowadzona z sukcesami od 20 lat poszukuje  osoby do naszego zespołu księgowych w dziale uproszczonej księgowości.

Posiadamy stały zespół specjalistów z doświadczeniem w księgowości pełnej, uproszczonej i obsłudze kadrowo-płacowej.

Oferujemy:
- stabilną pracę w oparciu o umowę w dowolnej formie zatrudnienia,
- możliwość współpracy w oparciu o kontrakt B2B,
- elastyczne godziny pracy,
- możliwość pracy hybrydowej,
- kurencyjne wynagrodzenie,
- możliwość rozwoju poprzez szkolenia,
- wsparcie współpracowników,

Twój zakres obowiązków:
- prowadzenie uproszczonej księgowości,
- koordynacja działań związanych z zamknięciem miesiąca/ roku,
- sporządzanie deklaracji podatkowych oraz plików JPK, raportów GUS,
- bezpośrednia współpraca z Klientami Kancelarii,
- współpraca z Urzędami Skarbowymi,
- rozliczenia roczne PIT,

Nasze wymagania:
- doświadczenie w obszarze finansów i księgowości na podobnym stanowisku (minimum 1 rok),
- znajomość prawa podatkowego (PIT, VAT,)
- znajomość pakietu MS Office,
- mile widziana znajomość oprogramowania Symfonia,
- systematyczność, dokładność, sumienność,
- samodzielność w pracy oraz umiejętność współpracy w zespole,
- umiejętność nawiązywania kontaktów z klientami,
- dobra organizacja czasu pracy,

W celu aplikowania na stanowisko prosimy o przesłanie CV pod adres:
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Sosnowiec w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Finanse / Księgowość

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Wyślij wiadomość

Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Zaufana Księgowa Sp.zo.o.
Konto firmowe
Na Lento.pl od 10 sty 2024
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków