Ubezpieczenia OC/AC

Dodane przez Wiesław, Czwartek, 04 Styczeń, 2018  13:40

Opis oferty:

Każdego zapewne kto posiada własne auto dotknęła w ostatnich dwóch latach znacząca podwyżka ubezpieczenia OC. Ubezpieczyciele uzasadniają to stratami jakie jakoby ponieśli na skutek wypłacanych odszkodowań. Jak jest naprawdę pewnie nikt tego się nie dowie. Fakt jest taki ,że ubezpieczenia podrożały. Koniec i kropka.
Jednak nie jest tak ,że trzeba się z tym godzić. Co można zrobić? Przede wszystkim szukać.
W ofercie Centrum Polis posiadamy 18 Towarzystw Ubezpieczeniowych m.in. MTU Ergo Hestia S.A. Proama, Warta, AXA, PZU, Uniqa, Allianz, Balcia, itd.
Poniżej przykład jakie różnice mogą występować pomiędzy poszczególnymi ubezpieczycielami:
Ubezpieczający – kobieta, lat 40, pełne zniżki, pojazd – Fiat Panda, rok 2004, poj. 1108 cm3, benzyna, moc 40 KW, pakiet OC i NNW, płatność jednorazowa.
Warta -408 zł, Proama -499 zł, Balcia -523 zł, AXA- 638 zł.
Drugi przykład :
Ubezpieczający – mężczyzna, lat 42, pełne zniżki, pojazd – Ford Mondeo, rok 2002, poj. 1998, diesel, moc 96 KW, pakiet OC i NNW, płatność jednorazowa.
Balcia- 746 zł, AXA – 750 zł, Proama – 833 zł, MTU -864 zł, Allianz- 905 zł, PZU- 934 zł.
Łatwo można zauważyć , iż szukając czasem uda się zaoszczędzić na ubezpieczeniu. To są tylko wybrane dwa przykłady, ale różnicę potrafią być też znacząco większe. Dużo zależy od historii ubezpieczeniowej, wieku posiadacza, liczby szkód, itd. Warto więc poświęcić trochę czasu i poszukać tańszego ubezpieczenia.
W związku z powyższym serdecznie zapraszamy do nas, wykonujemy też kalkulację online, jeśli ktoś nie jest w stanie do nas dojechać. Z całą stanowczością zapewniamy , iż zawsze poszukujemy wariantu ubezpieczenia najkorzystniejszego dla klienta bo taka jest nasza rola jako agenta, aby działać dla dobra klienta i jego zadowolenia. Zapraszamy. Nasza oferta Towarzystw Ubezpieczeń jest kompleksowa i zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, zarówno w obszarze majątkowym- komunikacyjnym, mieszkaniowym , jak też i ubezpieczeń turystycznych i firnowych.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 14
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie