Praca - Holandia

Dodane przez Patrycja, Wtorek, 09 Styczeń, 2018  17:08

Opis oferty pracy:

Firma VP Flex sp. z o.o. z główną siedzibą w Elblągu, wpisana do KRAZ pod numerem 17224 jest agencją z 20 letnim stażem. Posiadamy ogromne doświadczenie w sektorze zatrudnienia. Obecnie poszukujemy pracowników do pracy w Holandii.
Oferujemy pracę w różnych sektorach, między innymi:

* Pakowanie warzyw (sortowanie, oklejanie, pakowanie, kontrola jakości, kompletowanie pod zamówienie). Praca w stałych godzinach, od poniedziałku do soboty, możliwość długoterminowej współpracy, opieka polskiego koordynatora, transport do pracy, ubezpieczenie, zakwaterowanie, tygodniowy system płac. Nie wymagamy znajomości języków obcych.
* Praca przy różach w szklarni (ścinanie róż, pielęgnacja, sortowanie, pakowanie). Praca 6 dni w tygodniu, średnio 8-9 godzin dziennie, soboty płatne 135% a niedziele 200%). Gwarantujemy opiekę polskiego koordynatora, ubezpieczenie, zakwaterowanie, tygodniowy system płac. Wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego.
* Pakowanie kwiatów (układanie kwiatów na bandzie, sortowanie, czyszczenie, foliowanie, stickerowanie, przygotowanie zamówień do wysyłki). Praca od poniedziałku do soboty, możliwość dłuższej współpracy. Gwarantujemy transport do pracy, zakwaterowanie, ubezpieczenie, tygodniowy system płac. Nie wymagamy znajomości języków obcych.
* Praca w szklarni przy plantach anthurium (ścinanie plantów, sortowanie, sadzenie, czyszczenie, przesadzanie, pakowanie, przygotowanie zamówień do wysyłki). Oferta adresowana głównie do kobiet zainteresowanych dłuższą współpracą. Oferujemy pracę od poniedziałku do soboty, stałe godziny pracy, ubezpieczenie, zakwaterowanie, opiekę polskiego koordynatora i transport do pracy, tygodniowy system płac.
* Operator wózka widłowego (przewożenie palet z produktami, pomoc w załadunku na magazynie). Oferujemy pracę od poniedziałku do soboty, ubezoieczenie, zakwaterowanie, opieke polskiego koordynatora i transport do pracy. Wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego, europejskie uprawnienia do obsługi wózków widłowych i co najmniej półroczne doświadczenie.
* Praca w szklarni z warzywami (ścinanie warzyw, pielęgnacja, ścinanie liści, obrywanie pędów, zrywanie kwiatów z trosów, podwieszanie haków, opuszczanie pędów). Oferujemy stałe godziny pracy, zakwaterowanie, przejazd do pracy, ubezpieczenie i opiekę polskiego koordynatora. Nie wymagamy znajomości języków obcych.
* Praca w szklarniach z kwiatami (ścinanie, pielęgnacja, sadzenie, sortowanie, pakowanie). Gwarantujemy opiekę polskiego koordynatora, ubezpieczenie, zakwaterowanie, dojazd do pracy. Nie wymagamy znajomości języka angielskiego.
* Orderpicker (pakowanie, sortowanie, stickerowanie, skanowanie, przygotowanie do wysyłki). Oferujemy ubezpieczenie, opiekę polskiego koordynatora, dowóz do pracy, zakwaterowanie.
* Pracownik budowlany (rozbiórki budynków i szklarni, budowanie oraz składanie rusztowań. Wymagane europejskie szkolenie z VCA. Oferujemy zakwaterowanie, ubezpieczenie, opiekę polskiego koordynatora, dojazd do pracy).

Wszystkie zakłady pracy zlokalizowane są w okolicach Haagi.
Liczba miejsc ograniczona.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: @ i @
Zapraszamy do naszego biura w Sosnowcu na ul. Anieli Urbanowicz 17a

Istnieje możliwość załatwienia wszystkich formalności zdalnie bądź za pośrednictwem naszych polskich koordynatorów w Holandii, zatem możesz podjąć pracę z naszą agencją mieszkając w jakiejkolwiek części Polski lub Holandii!
Napisz wiadomość

Odpowiedz na ofertę pracy

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 40

Sprawdź nowe oferty pracy:

  • Praca Sosnowiec
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie