Praca dla ciebie

Dodane przez AGENT, Piątek, 01 Grudzień, 2017  18:15

Opis oferty:

Opis stanowiska:
∙ aktywne pozyskiwanie klientów z segmentu klienta indywidualnego i małych przedsiębiorstw,
∙ kompleksowa obsługa w zakresie produktów kredytowych i ubezpieczeniowych,
∙ analizowanie potrzeb klientów i dobór oczekiwanego produktu,
∙ aktywna promocja produktów na terenie działania firmy,
∙ realizowanie założonych zadań.
Wymagania:
∙ doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu i obsłudze klienta,
∙ umiejętność budowania długofalowych relacji,
∙ umiejętność umawiania spotkań z klientami przez telefon,
∙ wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe.
Oferujemy:
∙ Wysokie wynagrodzenie prowizyjne,
∙ szkolenia wstępne organizowane przez Pracodawcę,
∙ atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna Medicover lub karta Multisport).

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 52
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń