Kontrola Okresowa Budynków - Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza

Dodane przez Piotr, Sobota, 20 Styczeń, 2018  06:44 - Poszukuje

Opis oferty:

Podejmę się wykonania kontroli okresowej z godnie z obowiązującymi przepisami Prawa Budowlanego oraz ustawy o Drogach Publicznych
- Budynków
- Budowli
- Dróg
w zakresie konstrukcyjno budowlanym i drogowym do czego posiadam odpowiednie Uprawnienia Budowlane oraz przynależę do Samorządu Zawodowego.

O mnie:
Jestem Magistrem Inżynierem Budownictwa posiadam Uprawnienia Budowlane w specjalności Konstrukcyjno Budowlanej oraz Drogowej przynależę do Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa ( Bez spełnienia tego wymogu z godnie z prawem nie wolno pełnić w Polsce funkcji technicznych ).
Posiadam wieloletnie doświadczenie na wysokobudżetowych inwestycjach w Polsce i Zagranicą na stanowiskach Inżyniera Budowy; Kierownika Budowy oraz Inspektora Nadzoru.

Okolice :
Katowice, Tychy, Chorzów, Będzin, Czeladź, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Ogrodzieniec, Podzamcze, Zawiercie, Myszków, Bieruń, Lędziny, Imielin, Chełm Śląski, Chełmek, Libiąż, Jaworzno, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Łazy, Siewierz, Czekanka, Pyrzowice, Ożarowice, Psary, Malinowice, Wojkowice, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Bytom, Piekary Śląskie, Radzionków, Mikołów, Ruda Śląska, Bukowno, Sławków, Bolesław, Wolbrom ( a nawet dalej ale to już podchodzę indywidualnie do propozycji )

* Za nie wykonanie kontroli okresowej budynku, budowli, drogi właścicielom / zarządcą grożą ustawowe konsekwencje, ale również co warto przypomnieć że może być to podstawa np. odmowy wypłaty od ubezpieczycieli odszkodowania , którzy o tym może nie przypominają lecz rygorystycznie egzekwują przepisy przy ewentualnych zgłoszeniach
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 89
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie