CZUJNIK CIŚNIENIA OGUMIENIA BY10

Dodane: Środa, 20 Czerwiec, 2018  10:53

Opis oferty:

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego dry24.pl w sprzedaży urządzenia Europejskich producentów.
Optymalizacja ciśnienia to także optymalizacja kosztów Zgodnie z badaniami, co trzeci kierowca prowadzi pojazd z nieprawidłowym ciśnieniem ogumienia.
Niewielu zdaje sobie sprawę z konsekwencji. Zmniejszenie ciśnienia o 0,5 bar w odniesieniu do wartości nominalnej zalecanej przez producenta powoduje zwiększenie zużycia paliwa o maksymalnie 6%. Dodatkowym czynnikiem jest przyspieszone zużycie ogumienia oraz względy bezpieczeństwa takie jak wydłużona droga hamowania i niestabilne prowadzenie w zakręcie.
Regularna kontrola ciśnienia ogumienia jest opłacalna pod każdym względem.
Zalety praktyczne:
cyfrowy ciśnieniomierz do szybkiej i precyzyjnej kontroli ciśnienia ogumienia
łatwy odczyt wartości pomiarowej na dużym ekranie LCD
zintegrowana latarka
optymalny stosunek parametrów do ceny
automatyczne wyłączanie
Praktyczne elementy wyposażenia: Dzięki zintegrowanej latarce urządzenie umożliwia dokonanie pomiaru także w ciemności dzięki szybkiej i łatwej identyfikacji lokalizacji zaworu. Latarka pozwala także na skontrolowanie głębokości rzeźby bieżnika.
Ciśnieniomierz ten jest przystosowany do wszystkich rodzajów zaworów, stosowanych nie tylko w samochodach, lecz także motocyklach, rowerach górskich oraz rowerach dziecięcych. W związku z tym, jest nieodzownym elementem wyposażenia każdego gospodarstwa domowego lub firmy. Po zastosowaniu dostępnych w handlu adapterów, ciśnieniomierz BY10 może być także zastosowany do innych rodzajów zaworów ogumienia.

Nasza porada: Zalecamy unikanie ciśnieniomierzy na stacjach benzynowych, znajdujących się często w złym stanie technicznym albo całkowicie niedostępnych.
Model BY10 umożliwia wygodny, precyzyjny i pewny pomiar ciśnienia w ogumieniu. Pomierzona wartość zostanie czytelnie przedstawiona na wyświetlaczu LCD.

zapraszamy do naszego sklepu internetowego dry24.pl
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA
dry24.pl
Na Lento.pl od 03 gru 2013
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie